תמונת מופע: אבא בראבא- שלמה בראבא

אבא בראבא- שלמה בראבא

בידור ומופעים
היכל התרבות נס-ציונה (מפת הגעה)
שבת, 23 פברואר 2019 21:00
משך 60 דקות
מחיר 85 ₪

פרטי ההצגה

לראשונה בחייו: שלמה בראבא מעלה מופע יחיד אישי וחשוף לאחר קריירה מצליחה בת 4 עשורים, בראבא בן ה-64, נשוי בשלישית ואב טרי מפרק לחתיכות בהומור ובגילוי לב את חייו המקצועיים והאישים

השחקן והקומיקאי שלמה בראבא חוזר לבמות לראשונה בחייו – עם מופע יחיד חדש ואינטימי. המופע החדש מבוסס על חומרים ביוגרפיים וחושף את חייו – בגוף ראשון - כמו שלא עשה מעולם.  אחרי קריירה בת ארבעים שנה בטלוויזיה, בתיאטרון ובקולנוע בראבא מספר לראשונה בהומור ובגילוי לב את סיפור חייו הצבעוניים במופע ווירטואוזי מרגש שישלב תיאטרון ובידור, הומור ואופטימיות.

מופע היחיד, בבימוי רוני ניניו, עוסק בסיפור חייו מלידתו בשנות החמישים ועד היום כשהוא מוצא את עצמו בגיל 64 נשוי בשלישית ובהריון! ״אני להחליף חיתולים? עוד רגע יחליפו לי. את הבת מצווה שלה נחגוג באחוזת ראשונים ואת החתונה בהוספיס…״
בהומור המטורף שלו הוא לא פוסח על אף תחנה בחייו – אישית ומקצועית - ומפרק אותן לחתיכות.

בכנות שלא נראתה על במות, בראבא צוחק על הוריו, על נתניה של שנות ה- 50, על מרד גיל הנעורים (שנמשך אצלו עד היום), ההדחה מקורס טייס, "יאצק" הדמות המיתולוגית, תקופת "זהו זה” [ברבאבא גדלנו עליך…] , ההצגה "הקורקבן" עם אורי זוהר ויוסי בנאי, משבר גיל הארבעים ותשע (והחמישים ואחד), הנסיעה לטקס האוסקר עם הסרט הערת שוליים, מות ההורים, מות החלומות, ו….לידה מחדש.

בראבא נולד וגדל בנתניה, גרוש פעם שנייה ואב לשני בנים מנישואיו השניים. לפני שנתיים, פגש את שמר (שמרית גאון) הצעירה ממנו בכעשרים שנה כשבא להתארח בתחנת רדיו בה עבדה כעורכת מוסיקלית. הידידות בין השניים הפכה עם הזמן לרומן סוער ולהפתעת כולם, בעיקר בראבא, בימים הקרובים צפויה להיוולד לשניים בת. 
שמר, דיג׳יי בעבר וקולנוענית בהווה, היא השותפה של בראבא לכתיבה ולעריכת המופע יחיד.

שלמה בראבא נחשב לאחד השחקנים הדרמטיים והקומיים הבולטים בישראל, הנע על הסאקלה הרחבה בין בדרן מבריק המהווה השראה לבדרנים רבים ובעל הומור נונסנס וירטואוזי ייחודי שכה מזוהה עמו, ועד לכישוריו הדרמתיים עליהם זכה בהכרה לאורך שנות הקריירה שלו בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה.  הישגו האחרון - משנת 2011 - דמות חוקר התלמוד פרופסור אליעזר שקולניק בסרטו של יוסף סידר "הערת שוליים”, זיכה אותו בפרס אופיר לשחקן הראשי הטוב ביותר.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים